strona główna
email  
hasło
zapomniałem hasła
zarejestruj się
TELEWIZJA :
ANTENY SAT i TV
LNB, KONWERTERY SAT
UCHWYTY, PÓŁKI TV I GŁOŚNIKOWE
UCHWYTY, MASZTY, OBUDOWY
KABLE, PRZEWODY, WTYKI
AKCESORIA INSTALACYJNE R-TV-SAT
WZMACNIACZE, ZASILACZE TV
MULTISWITCHE, OPTYKA SATELITARNA
BEZPRZEWODOWA TRANSMISJA - AV, IR
MODULATORY, STACJE CZOŁOWE
TUNERY CYFROWE :
TUNERY SATELITARNE
TUNERY TELEWIZYJNE T/C
RTV MULTIMEDIA :
SPRZĘT MULITMEDIALNY
PILOTY
SPRZĘT KOMPUTEROWY I SIECIOWY :
AKCESORIA KOMPUTEROWE
KARTY KOMPUTEROWE
SIECI PRZEWODOWE
SIECI BEZPRZEWODOWE
SIECI OPTYCZNE, ŚWIATŁOWODOWE
STORAGE - MAGAZYNOWANIE PLIKÓW
ZASILACZE AWARYJNE UPS
MONITORING I ALARMY :
KAMERY, AKCESORIA DO KAMER I MONITORINGU, DZWONKI
SYSTEMY ALARMOWE I WEJŚCIA
ELEKTRYKA, OŚWIETLENIE LED :
SPRZĘT I AKCESORIA
OŚWIETLENIE LED
WARSZTAT - NARZĘDZIA INSTALATORSKIE :
SPRZĘT I AKCESORIA



Dopisz się do listy subskrypcyjnej naszego serwisu, a będziesz informowany o naszej ofercie

Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookie. Możesz wyłączyć pliki cookie w opcjach swojej przeglądarki internetowej.
Produkty

Kabel światłowodowy uniwersalny ULTIMODE UNI-4SM 1mb


Kabel światłowodowy uniwersalny ULTIMODE UNI-4SM 1mb

Kabel uniwersalny do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych ULTIMODE UNI-4SM 4 włókna jednomodowe w standardzie ITU-T G.652.D w tubie centralnej. Idealnie nadaje się do transmisji internetu np od sąsiada, szybkie połączenie. Sprzedaż na metry. 



zobacz szczegóły


  Ilość:
  1,63 PLN netto
  2,00 PLN brutto


Kabel światłowodowy wewn. ULTIMODE ILB-2SM-A 1mb


Kabel światłowodowy wewn. ULTIMODE ILB-2SM-A 1mbKabel wewnętrzny ULTIMODE ILB-2SM-A to kabel światłowodowy typu duplex z ograniczonym promieniem gięcia. Idealnie nadaje się do transmisji internetu np od sąsiada, szybkie połączenie bez przepięć. Sprzedaż na metry.

zobacz szczegóły


  Ilość:
  0,69 PLN netto
  0,85 PLN brutto


Kabel światłowodowy zewn. DRAKA A-DQ(ZN)B2Y SM 1mb


Kabel światłowodowy zewn. DRAKA A-DQ(ZN)B2Y SM 1mbKabel zewnętrzny DRAKA A-DQ(ZN)B2Y SM, 8 włókien jednomodowe w standardzie G.652D w tubie centralnej wypełnionej żelem co stanowi skuteczne zabezpieczenie. Idealnie nadaje się do transmisji internetu np od sąsiada, szybkie połączenie. Sprzedaż na metry.

zobacz szczegóły


  Ilość:
  3,25 PLN netto
  4,00 PLN brutto


Media konwerter ULTIMODE M-023M


Media konwerter ULTIMODE M-023MMedia konwerter ULTIMODE M-023M pozwala na zmianę strumienia danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy wielomodowy o zasięgu do 2km.

zobacz szczegóły


  Ilość:
  109,76 PLN netto
  135,00 PLN brutto


Media konwerter ULTIMODE M-203G


Media konwerter ULTIMODE M-203GULTIMODE M-203G to niezawodne urządzenie pozwalające na przesyłanie sygnału Ethernetowego w dwóch jednomodowych włóknach światłowodowym,na dużą odległość - aż 20 km.

zobacz szczegóły


  Ilość:
  191,06 PLN netto
  235,00 PLN brutto


Patchcord jednomodowy ULTIMODE PC-511D 2xSC-2xSC, duplex, 1m


Patchcord jednomodowy ULTIMODE PC-511D 2xSC-2xSC, duplex, 1mPatchcord ULTIMODE PC-511D to dwa kable jednomodowe o długości 1 metra zakończone obustronnie złączami SC.

zobacz szczegóły


  Ilość:
  20,33 PLN netto
  25,00 PLN brutto


Patchcord jednomodowy ULTIMODE PC-511S SC-SC, simplex, 1,5m


Patchcord jednomodowy ULTIMODE PC-511S SC-SC, simplex, 1,5mPatchcord ULTIMODE PC-511S to kabel światłowodowy jednomodowy o długości 1.5 metra zakończony obustronnie złączami SC.

zobacz szczegóły


  Ilość:
  10,57 PLN netto
  13,00 PLN brutto


Patchcord jednomodowy ULTIMODE PC-522D 2xSC/APC-2xSC/APC, duplex, 3m


Patchcord jednomodowy ULTIMODE PC-522D 2xSC/APC-2xSC/APC, duplex, 3mPatchcord ULTIMODE PC-522D to dwa jednomodowe kable światłowodowe o długości 3 metrów zakończone obustronnie złączami SC/APC.

zobacz szczegóły


  Ilość:
  21,95 PLN netto
  27,00 PLN brutto


Patchcord wielomodowy ULTIMODE PC-019D 2xSC-2xSC, 1.5m


Patchcord wielomodowy ULTIMODE PC-019D 2xSC-2xSC, 1.5mPatchcord ULTIMODE PC-019D to dwa kable światłowodowe wielomodowe o długości 1.5 metra zakończone obustronnie złączami SC.

zobacz szczegóły


  Ilość:
  14,63 PLN netto
  18,00 PLN brutto


Uniwersalne złącze mechaniczne KeyQuick10 SC/UPC SM


Uniwersalne złącze mechaniczne KeyQuick10 SC/UPC SMUniwersalne złącze mechaniczne serii KeyQuick10 umożliwia zakończenie kabla światłowodowego jednomodowego złączem typu SC/UPC bez czasochłonnego klejenia i polerowania złączy.

zobacz szczegóły


  Ilość:
  28,46 PLN netto
  35,00 PLN brutto

  W koszyku są towary
o wartości 0,00 PLN

» zamawiam
   
Aukcje Allegro
Żagiel - raty


Stojak do TV T5M wystawowy
MAXIMUM UHF10
Uchwyt Signal ścienny LED-01X 13""-70"" linkowy
© Copyrights by Fine Satellite 2011 - 2014 Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacji.